Çekiç Magazin

SON DAKİKA

GRUP KEHRİBAR” ÖZGÜN TARZIYLA DİKKAT ÇEKTİ! ”YALANCI BAHAR” ZAMANI!

08 Mayıs 2024 | 7 kez görüntülendi.
GRUP KEHRİBAR” ÖZGÜN TARZIYLA DİKKAT ÇEKTİ!   ”YALANCI BAHAR” ZAMANI!
Geleneksel Türk Müziği’nin derin nağmelerini modern ezgilerle bir araya getiren “Grup Kehribar”, yeni şarkıları “Yalancı Bahar” ile dinleyicilerle buluşuyor.
“Grup Kehribar”ın karakteristik sakin tarzı, dördüncü çalışmalarında da kendini belirgin şekilde gösteriyor. “Yalancı Bahar”, sözlerinde kışın hüznünü ve beklenen baharın gelmemesini dokunaklı bir dille anlatıyor.
Anıl Yıldırım’ın kanun, Ahmet Ziya Pürnek’in etkili ud performansları, şarkıya derinlik katıyor. Özkan Yavaş’ın düzenlemesi ise sakin ve dingin müzik dinleyicisini müzikal bir serüvene davet ediyor.
Şarkının solisti ve söz yazarı Evrim Tan yeni şarkısını; “Kıştan kendini koparamayan ağaçlara çiçek açtırdıktan sonra dolu yağdıran yalancı baharı, davranışlarındaki tutarsızlıklarla bizi mutsuz eden insanlara benzettim” dedi…
Turgay Ceylaner’in yönettiği klip Ayvalık Cunda Adası’nın tarihi mekanlarında çekildi. Klip; mistik bir hava eşliğinde izleyicisine huzur vaad ediyor…
Grup Kehribar’ın “Yalancı Bahar” adlı yeni şarkısı, Ölmez Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda ve klibi Müzik Ölmez YouTube kanalında yayında!..
https://youtu.be/NFBjXdP8arE?si=EuPzXa9qwiARw0PQ
https://www.youtube.com/watch?v=NFBjXdP8arE
Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ