Çekiç Magazin

SON DAKİKA

GENÇ OYUNCU EGE AYAZ EVİNÇ YETENEĞİ İLE BÜYÜLÜYOR

30 Ocak 2023 | 145 kez görüntülendi.
GENÇ OYUNCU EGE AYAZ EVİNÇ YETENEĞİ İLE BÜYÜLÜYOR
Başarılı oyuncu Ege Ayaz Evinç genç yaşına rağmen günden güne adını büyütmeye devam ediyor.
İzmir’de yaşayan 9 yaşındaki dev yetenek Ege Ayaz Evinç, oldukça heyecanlı. Daha önce birçok firmanın katalog çekimlerinde, reklam filmlerinde yer alan ve son olarak Mahsun Kırmızıgül’ün yeni sinema filmi Prestij Meselesi’nde rol alan çalışkan öğrenci Ege Ayaz Evinç sektörün en kalibiyetli oyuncularına kucak açan ve Berkay Bardakçı’nın sahibi olduğu BB Menajerlik ile el sıkıştı.
Oyunculuğa 4 yaşında başladığını ifade eden yetenek abidesi Ege Ayaz Evinç sözlerine şu şekilde devam etti: “Daha önce birçok ajans ile çalıştım. Hiçbirinden istediğim verimi alamadım. Yeni ajansım BB Menajerlik’ten çok umutluyum. Berkay Bey ile birlikte güzel işlere imza atacağımıza yürekten inanıyorum. En büyük hedefim tüm Türkiye’nin konuştuğu bir oyuncu olmak.”
‘Türkiye’de takip ettiğiniz ve oyunculuğunu beğendiğiniz isimler kimlerdir?’ sorusuna yanıt veren Ege Ayaz Evinç, “Kıvanç Tatlıtuğ’u çok beğeniyorum. Kendisini çok geliştirdiğini görüyorum. Beren Gökyıldız’ı yakından takip ediyorum. Emir Berke Zincidi, Ataberk Mutlu, Furkan Kızılay ve Berat Efe Parlar da bana göre çok yetenekli.”
Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ