Çekiç Magazin

SON DAKİKA

GEN Koleji, Deprem Mağduru Öğrencilere Ücretsiz Kontenjan Açtı

25 Şubat 2023 | 10 kez görüntülendi.
GEN Koleji, Deprem Mağduru Öğrencilere Ücretsiz Kontenjan Açtı

Ülkemizi derin bir yasa boğan büyük deprem felaketinin ilk gününden itibaren depremzede halkımıza Diyarbakır Kampüsü’nün kapılarını açarak barınma ve yemek ihtiyaçlarını karşılayan GEN Koleji, yaralarımızı birlikte sarmaya devam etmek için 10 ilimizde yaşayan deprem mağduru öğrencilere İstanbul’da yer alan GEN Koleji Ataşehir, Bakırköy, Ümraniye okullarında ücretsiz kontenjan açtı.

Eğitim, Yemek ve Kitap ile %100 Tam Burs

GEN Koleji, 2022-2023 eğitim öğretim yılının 2.döneminde misafir öğrencilere %100 tam burs imkanı vererek eğitim, yemek ve kitap yayınlarını ücretsiz sunuyor. Tam eğitim bursu, anaokulundan 12.sınıfa kadar her yaş öğrenci için geçerli.

Başvurular, GEN Koleji’nin www.gen.k12.tr resmi websitesinden alınarak ve tam burslu kontenjanlar başvuru önceliği sırasına göre veriliyor. İlgili veliler, GEN Koleji’nin sunduğu “Misafir Öğrenci” adıyla açılan kontenjan bilgilerine özel okul dernekleri tarafından ortak oluşturulan www.misafirogrenci.org adresinden ilgili okul kampüsünü seçerek ulaşabilir ve seçtikleri GEN Koleji kampüsü ile iletişime geçebilirler.

GEN Koleji’nin “Misafir Öğrenci” kontenjanından faydalanarak kayıt olmak, şartlarını öğrenmek ve Misafir Öğrenci Online Başvuru Formunu doldurmak için www.gen.k12.tr adresinde yer alan resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ