Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Faruk K’dan “Zengin Kalkışı” sürprizi

23 Aralık 2022 | 59 kez görüntülendi.
Faruk K’dan “Zengin Kalkışı” sürprizi

Şarkıları, dansları ve kişiliğiyle pop müziğin çok sevilen yorumcusu Faruk K , “Azar Azar” Hadi Bakalım” ve  Sen Gidince coverlarından sonra yepyeni şarkısı “Zengin Kalkışı”nı müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Söz ve bestesi Engin Hızeskin’e ait olan şarkının aranjesi Erhan Bayrak tarafından yapıldı. Yapımcılığını kendisinin yaptığı şarkının klibi ve fotoğrafları Hossein Khojamli  tarafından çekildi.

Ünlü söz yazarı Aysel Gürel ile dostluğu bilinen Faruk K’nın klibinde kullandığı tablonun bir sırrı var. Klipte sokakta yaşayan bir Homeless’ı canlandıran popçu yıllar önce Aysel Gürel ile çöpten buldukları bir tabloyu klibinde kullandı.

Konu hakkında kısa bir açıklama yapan Faruk K, “Bu tabloyu sevgili Aysel ile bir cumartesi gecesi Beşiktaş pazarındaki çöp yığıntıları içerisinden bulmuştuk.  Aysel bu tablo sende kalmalı diyerek bana  vermişti. O gün bugündür tablo benim evimde en değerli köşede durmaktaydı. Bu şarkının klibini düşünürken tablo ile defalarca göz göze geldim ve bana ilham verdi.Tabloyu çöpten bulduğumuz anı seyirciye yaşatmak istedim ve bu klibi sevgili dostum Aysel Gürel anısına sundum . Onu çok özlüyor ve her gün sevgi saygıyla anıyorum.” diyerek duygularını ifade etti.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ