Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Ezber bozan film “Onlar Meclisi -Asir” vizyona çıkmak için gün sayıyor.

28 Temmuz 2023 | 32 kez görüntülendi.
Ezber bozan film “Onlar Meclisi -Asir” vizyona çıkmak için gün sayıyor.

Türk korku ve gerilim türleri arasında sıra dışı hikâyesi ile çok konuşulacak bir film olarak işaret edilen “Onlar Meclisi – Asir”, korku ve gerilim film seven sinema izleyicilerinin beğenisine sunuluyor. Class Yapım etiketiyle vizyona çıkacak olan filmin senaryosunu Murat Güleç kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise usta isim Metin Kuru’nun adı yazılı.

SEYİRCİ SALONDAN MEMNUN AYRILACAK

Çekimleri İstanbul-Garipçe’de tamamlanan filmin oyuncu kadrosunda Ufuk Kaplan, Su Akkuyu, Aynur Mutlucan, Demet Erdem, Mehmet Cerrahoğlu,Tansel Doğruel ve Levent Çekiç gibi isimler bulunuyor.  Filmin yapımcılığını üstlenen Olcay Güner, “Alışılagelmiş korku filmlerinin ötesinde bir işe imza attık. Amacımız neredeyse hep aynı hikâyeyi barındırarak korku severleri bıktıran filmlerin yerine, sadece korku unsurlarıyla değil, sürükleyici ve merak uyandıran hikâyesi ile de seyir zevki sunmaktı. Bunu da başardığımıza inanıyoruz. Senaryo aşamasından filmin montaj aşamasına kadar her detayı en üst seviyede tuttuk. Seyircinin salondan büyük bir memnuniyetle ayrılacağından eminiz.” dedi.

“PEŞPEŞE PROJELER GELECEK”

Güner ayrıca, Onlar Meclisi – Asir filminin ardından yeni projeler için de şimdiden çalışmalara başladıklarını belirterek, “Class Yapım olarak, sinema izleyicisinin genel isteklerine göre şekillendirdiğimiz bir politikamız var. Her filmimiz bir sonraki için hem merak hem de referans oluşturacak niteliktedir. Şimdiden herkese iyi seyirler diliyoruz” şeklinde konuştu.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ