Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Erkunt Traktör, Tarım Fuarı’nda Egeli Çiftçilerle Buluştu

03 Şubat 2023 | 76 kez görüntülendi.
Erkunt Traktör, Tarım Fuarı’nda Egeli Çiftçilerle Buluştu

İzmir’de gerçekleşen Agroexpo Tarım Fuarı’nda çiftçilerle bir araya gelen Erkunt Traktör, Egeli çiftçileri standında ağırlıyor.

Ege Bölgesi’ne verdikleri önemin altını çizen ErkuntTraktör Ürün Yönetimi Müdür Yardımcısı Yasin Atgüden, bir kez daha üreticilerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Ege Bölgesi’nde ön planda olan Meyveci Serisi’nin ilgi gördüğünü dile getiren Atgüden, “Ege’de bahçe tarımında kullanılan M Serisi modellerimize sürüngen vites özelliğini ekledik. Sürüngen vites özelliği olan traktörümüz, saatte 160 metre ile 250 metre arasında yol kat ediyor. Özellikle bahçe tarımı yapan çiftçilerin yeni alan açmak için kullandığı taş kırma makinesi bu özelliğe sahip bir makine. M Serisi modellerimiz, taş kırma makinesi gibi, aynı hızda ilerleyerek çiftçilerin işini kolaylaştırıyor. Ayrıca, üzüm kurutma sergisi işlemi ve tütün tarımı yapan üreticiler de bu özelliğe sahip traktörümüzü tercih edebilir” ifadelerini kullandı.

EGELİ ÇİFTÇİLER ERKUNT’U TERCİH EDİYOR

Çiftçileri ile yıllardır hem satış hem de satış sonrası hizmet noktalarında güvene dayalı ilişkiler geliştirdiklerini aktaran Atgüden, “Bizim için bu fuarın anlamı çok büyük. Egeli çiftçiler ile yeniden bir araya gelmek, fikirlerini ve taleplerini dinlemek bizim için çok kıymetli” dedi.

ERKUNT’TA YENİLİKLER BİTMİYOR

Ege Bölgesi’nin potansiyel olarak tarımın en önemli üretim alanlarından biri olduğunu kaydeden Yasin Atgüden, “Erkunt olarak biz de bu bölgeyi ve çiftçilerin değişen, gelişen taleplerini yakından takip ediyoruz. Nimet 70 Meyveci CRD modeline yeni eklenen sürüngen vites özelliğinden tutun da, geniş izli Kısmet E-B’ye kadar tüm ürünlerimiz Ege’den gelen talep ve istekler doğrultusunda geliştirildi. Bağ, bahçe ve seralar için tasarlanan modellerin yanı sıra, yeni e Capra teknolojisi ile donatılmış traktörlerimizi yakından incelemek ve görüşleri ile AR-GE çalışmalarımıza destek olmak isteyen çiftçilerimizi C holünde yer alan standımıza davet ediyorum” diye konuştu.

Resimaltı soldan sağa: Yasin Atgüden, Mehmet Balcı, Ogün İşgüzar, Yalçın Sertel, Cüneyt Ayaz

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ