Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Dünya Moda Devi Zancel Türkiye Yapılanmasına Hız Kesmeden Devam Ediyor..

19 Ağustos 2022 | 87 kez görüntülendi.
Dünya Moda Devi Zancel Türkiye Yapılanmasına Hız Kesmeden Devam Ediyor..

Zancel Markası dünyanın en etkili moda markalarından birtanesi…

Son dönem özellikle Fashion Tv nin Dünyaca ünlü Moda Markası Fashion4you ‘nun sahibi Ünal Günç’le perakende alanında ortak faaliyete giren Zancel Markasının sahibi Nuray Sadıkoğlu zincirin ilk mağazasını OlimpaAvm Başakşehir ‘de Ünal Günç ile beraber hayata geçirdi..

Aynı dönemde Trendyol Sanal Mağazası ve sosyal medya instagram hesapları üzerinden satış kanallarını da hayata geçiren ikili son dönem satışlardan memnun olduklarını dile getirdiler..

Nuray Sadıkoğlu konuyla alakalı şunları söyledi;

1970 lerden bu yana büyük bir emek ve özveri ile çalışmalarımıza devam ediyoruz ben ve eşim Tarık Sadıkoğlu ile beraber markayı

ilmek ilmek bir üst seviyeye taşımak için çok çaba harcadık. Son dönem medyada ve Markalaşma sürecinde Son derece tecrübeli olan Ünal Günç ile yol arkadaşlığı yaptık. Stratejik olarak yayılma politikamızı istikrarlı bir şekilde devam ediyoruz. Zancel Store  kod adıyla hayata geçirdiğimiz süreçte beraber istikrarlı bir şekilde yol alıyoruz.Ek olarak Ünal beyin Fashion Tv ile ilgili kuvvetli bağları ve bu gurupla yaptığımız dünya çapında organizasyon süreçlerinde beraber hareket ediyor olmamız bizi mutlu ediyor. Mesela Eylül ayında FashionTv nin Dünyaca ünlü güzellik yarışmasında Miss &  Mr FashionTv Organizasyonunda Markamız Zancel’in etkili bir Defilesi olacak..Hatta o kadar iddialı hazırlanıyoruz ki bir elbisenin nasıl yorumlandığını herkese göstereceğiz.

Bu açıklamalardan sonra Bildiğiniz üzere Ünal Günç ‘ten de düşüncelerini almak istedik.

Ünlü Marka Direktörü sepetinde çok şey taşıyor. FashionTv’nin Tekstil temsilciliği yanı sıra eğlence sektörüne bu sene giriş yapan Ünal Günç Bildiğiniz üzere FashionTv nin NFT Platformu FTVİO nunda mimarlarından..

Ünal Günç ün açıklamaları şöyle;

Zancel in Kolleksiyonları dünyadaki birçok markaya referans olacak kadar özgün ve kaliteli. Bu gurubun yarattığı Kolleksiyonları Türk ve Dünya tüketicilerine sunmak beni çok heyecanlandırıyor..Sürprizler bitmeyecek. Nuray Sadıkoğlu’ndan müthiş bir Fashion4you Kolleksiyonu geliyor. Ama asıl süpriz daha sonra. Şimdi onu bir süpriz olarak saklıyoruz zamanı gelince burdan paylaşımı yapacağız..

Fashion4you ve Zancel organizasyonları tam bir life style olarak hayatımıza girmeye devam edecek..

Ünal beye Son olarak daha yeni el attığı

eğlence organizasyonları ile alakalı süreci sorduk ;

Billion markamızın ilk halkası Bahçeşehir Gölette açıldi. Ardından Çeşme Bodrum Kuşadası geliyor.

Eylül ayından itibaren Ora Arena konserleri başlıyor. Gerek Türkiye gerek yurtdışında ünlü sanatçılar burada sevenleriyle buluşacak.

Her kanatta keyifli bir süreçte birlikte olmak dileğiyle..

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ