Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Dövme & Güzellik Stüdyosu Arayışınıza Son Veriyoruz… DS Tattoo & Kalıcı Makyaj

14 Mayıs 2022 | 264 kez görüntülendi.
Dövme & Güzellik Stüdyosu Arayışınıza Son Veriyoruz… DS Tattoo & Kalıcı Makyaj

Dövme, sanatın belki de en çok karşılaştığımız türlerinden biri şu sıralar. Dövmeyi yapan kişilerin ‘sanatçı’ ünvanını hak ettikleri de ayrı bir gerçek. Zira @d.s.tattooart Instagram sayfasını incelediğinizde göreceğiniz üzere, kişinin tüm hayatı boyunca bedeninde taşıyacağı bir imgeyi işlemek yetenek, fazlaca emek ve cesaret isteyen bir iş.

DS Tattoo & Kalıcı Makyaj stüdyosu, dövme ve kalıcı makyaj sektöründeki yükselişi ile adından sıkça söz ettiriyor ve adını tüm Türkiye’ye duyurmuş durumda. DS Tattoo Art müşterileri medya dünyasının birçok ünlü ismi de var. Haliyle bu isimle anılması tesadüf değil.

Dövme tutkusu olan birçok ünlü isim tercihlerini DS Tattoo Art’tan yana kullanıyor olmaları, Serkan ve Dila çiftinin mesleğini ne kadar sevdiğini ve ne kadar başarı ile sürdürdüğünü kanıtlıyor.

Güzelliğinize güzellik katan isim Dila Bakır

DS Tattoo Art stüdyoda sadece dövme sanatı değil güzellik ile ilgilide birçok işlem yapılıyor. Burada kendinizi yetenekli ellere teslim ediyor ve stüdyodan mutlu ayrılıyorsunuz. Burada da şu işlemler uygulanıyor;

Kaş pudralama

Microblading

Dudak Renklendirme

Eyeliner-Dipliner-Artliner

İpek Kirpik

Kirpik Lifting

Protez Tırnak

Kalıcı Oje

@d.s.tattooart ve @_expressionart adreslerinden çalışmalarının en güzel örneklerini görebilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ