Çekiç Magazin

SON DAKİKA

DJ VALERON İLE THE BEACH OF MOMO DALYAN’DA YAZ DEVAM EDİYOR!

04 Temmuz 2024 | 14 kez görüntülendi.
DJ VALERON İLE THE BEACH OF MOMO DALYAN’DA YAZ DEVAM EDİYOR!

The Beach of MOMO Dalyan müziğin ritmini, muhteşem plajıyla buluşturmayı sürdürüyor. Klasikleşen akşamüstü partilerinde birçok DJ’i ve müzisyeni ağırlayan The Beach of MOMO Dalyan’da Valeron’un en yakın performansı 14 Temmuz’da!  

 Çeşme’nin en güzel koylarından birinde yer alan ve en iyi plajları arasında gösterilen The Beach of MOMO, tüm gün boyunca rahat ve keyifli vakit geçirmek isteyenler için ideal bir buluşma noktası. The Beach of MOMO Dalyan, klasikleşen akşamüstü partileriyle de müziğin ritmine kapılmak isteyenleri ağırlamayı sürdürüyor.

Yazın en çok beklenen performanslarından biri çok sayıda orijinal ve remiksle listelerin zirvelerinde her daim kendine yer bulan DJ Valeron. Ünlü DJ, bu yaz da The Beach of MOMO misafirleriyle bir araya geliyor. Ünlü çatının altındaki en yakın buluşma ise 14 Temmuz’da! The Beach of MOMO’nun enerjisine enerji katan DJ Valeron, 4 ve 25 Ağustos’ta da performansıyla unutulmaz anlar yaşatmaya devam edecek. Müziği kültürel ve sanatsal bir ifade aracı olarak kullanan Valeron, dünyanın dört bir yanından enstrümanları, türleri ve ritimleri birleştirerek bir keşif yolculuğuna çıkaracak.

Türkiye’den ve dünyadan birçok misafiri ağırlayan ve bu sezon birçok yenilikle kapılarını açan The Beach of MOMO Dalyan’da bu deneyimi kaçırmamak için biletler MOMO websitesinden temin edilebilir. https://momosapiens.com.tr/etkinlikler

Adres:          Üniversite Mah, 4417 sokak, 3011. Sk. No:2, 35930 Çeşme – İzmir

Bodrum Scorpios Sahnesinde Dj Valeron’u kartoz ailesi ve Uğur batur’da Yanlız bırakmadı.

 

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ