Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Damat Tween ve D’S damat, 2024-25 kışını beyaz ve ekru ile karşılayacak

20 Şubat 2024 | 14 kez görüntülendi.
Damat Tween ve D’S damat, 2024-25 kışını  beyaz ve ekru ile karşılayacak

Orka Holding, beş kıtadan iş ortaklarını yeni sezonu ile büyüledi

Orka Holding, geleneksel Yurt Dışı Bayi Toplantısında 52 ülkeden gelen iş ortaklarını İstanbul’da ağırlıyor. Orka Holding’in 22 Şubat tarihine kadar devam edecek 44. Yurt Dışı Bayi Toplantısına, Kıta Avrupası başta olmak üzere beş kıtadan önde gelen bayi temsilcileri katılıyor.

Beş kıtada 400’ün üzerinde mağazaya sahip olan Orka Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu “Geçen yıl ciroda dolar bazında yüzde 35 büyümeyi ve 50 milyon dolar ihracat hedefini geçmeyi başardık. Bu yıl da global büyümemizi kıta Avrupası başta olmak üzere İngiltere, Afrika, Amerika, Türk Cumhuriyetleri ve Uzak Doğu odaklı hayata geçireceğiz. Yabancı iş ortaklarımız da Damat Tween ve D’S damat markalarımızın sürdürülebilirliği odağına alan ve sessiz lüksün en zarif örneklerini yansıtan 2024/25 Sonbahar-Kış koleksiyonumuza büyük ilgi gösterdi ve siparişlerini hedefimizin iki katına çıkardı” diye konuştu.

80’lerin usta terziliği natürel malzemelerle birleşti

Erkek giyimde dünyanın önde gelen satın alım heyetlerinin beğenisini kazanan koleksiyon, 1980’lerin terzilik dünyasının ve natürel malzemelerin ustalıkla bütünleşmesine sahne oluyor. Yeni sezon tasarımları, Damat Tween ve D’S damat markalarının geleceği şekillendirmek için geçmişi ve bugünü birleştirme konusundaki kararlılığını simgeliyor. Kaşmir, alpaca, yün, süet ve derilerin yeniden yükselişine öncülük eden 2024/25 Sonbahar-Kış koleksiyonunda ham maddeden renklere doğru ilerleme göze çarpıyor.

Kış sezonunu beyaz ve ekru ile karşılayacak

Mükemmelliği yine ön planda tutan koleksiyon, çok amaçlılık duygusundan aldığı ilham eşliğinde dolgulu kazaklar, gömlek ceketler ve yeleklerle fark yaratıyor. Damat Tween ve D’S damat koleksiyonu, erkek stilini geniş yakalı blazerler, anoraklar, geniş pantolonlar ve kalın örgü üstlerin eşsiz uyumu ile daha da güçleniyor.

Beyazın buzdan yulafa ve tereyağına kadar uzanan tonları ile 2024-25 Sonbahar ve Kışı sezonunu karşılayan Damat Tween ve D’S damat koleksiyonu, kil gibi natürel renklerin eşsiz uyumu ile de yepyeni ve etkileyici bir renk dalgası yaratıyor.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ