Çekiç Magazin

SON DAKİKA

COLLEEN HOOVER’IN BİZİMLE BAŞLADI ROMANIYLA AŞKA İKİNCİ BİR ŞANS!

01 Mart 2023 | 58 kez görüntülendi.
COLLEEN HOOVER’IN BİZİMLE BAŞLADI ROMANIYLA AŞKA İKİNCİ BİR ŞANS!

New York Times çoksatanlar listesinin yıldızlarından Colleen Hoover, sinemaya uyarlanan Bizimle Başladı Bizimle Bitti romanına devam ediyor: Bizimle Başladı, Epsilon logosuyla raflarda yerini aldı! Hoover, Bizimle Başladı’da Lily’le Atlas’a bir şans daha vererek gençlik ateşini yeniden alevlendirmek istiyor. İki ana karakterinin bakış açıları arasında geçiş yapan roman bir yandan Atlas’ın geçmişi hakkında daha fazla şeyi açığa çıkarıyor, öte yandan da gerçek aşk için ikinci bir şansı kucaklayan Lily’nin izini sürüyor.

 Epsilon, New York Times çoksatan yazarı Colleen Hoover’ın çok sevilen kitaplarını ülkemizdeki okurlarla buluşturmaya Bizimle Başladı ile devam ediyor.

 Lily ve Atlas, beklenmedik bir şekilde yeniden bir araya geldikten sonra birbirlerini ve yaşadıkları her şeyi düşünmeden edemezler. Ancak aralarındaki yakınlık göründüğü kadar basit olmayabilir. Lily kızının iyiliğini ve Ryle’ın Atlas’la olası bir ilişkiye vereceği tepkiyi göz önünde bulundurmak zorundadır.

 Colleen Hoover’ın kaleme aldığı, Nil Bosna’nın Türkçeleştirdiği Bizimle Başladı, Epsilon logosuyla raflarda ve internet satış sitelerinde!

COLLEEN HOOVER HAKKINDA

Colleen Hoover, Çarpılma serisi, Umutsuz serisi, Belki Bir Gün serisi, Çirkin Aşk, İtiraf, 9 Kasım, Bizimle Başladı Bizimle Bitti kitaplarıyla New York Times’ın en çok satan yazarıdır. Ayrıca, her ay çeşitli hayır kurumlarını destekleyen yazarlar tarafından bağışlanan imzalı romanlar sunan bir kitapçı ve aylık abonelik hizmeti olan Bookworm Box’ın kurucusudur. Kocası ve üç oğluyla birlikte Teksas’ta yaşamaktadır.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ