Çekiç Magazin

SON DAKİKA

CEMİYETİN ÜNLÜ İSİMLERİ DEPREMZEDE ÖĞRENCİLER İÇİN BULUŞTU

07 Şubat 2024 | 26 kez görüntülendi.
CEMİYETİN ÜNLÜ İSİMLERİ DEPREMZEDE ÖĞRENCİLER İÇİN BULUŞTU

Başarım Sensin Derneği gönül çatısı altında olan depremzede üniversite öğrencilerinin eğitim burslarını sürdürebilmek amacıyla Pera Palas’ta öğlen yemeği düzenlendi. Davete, Dernek Başkanı Şule Argüder, Demet Sabancı Çetindoğan, Esra Oflaz Güvenkaya, Özge Argüder Sander, Sema Güral Sürmeli, Yeşim Manav, Ahu Orakçıoğlu, Gülnaz Sezgin, Mine Aksu, Şehnaz Kurbanzade, Meral Kosif, Esra Öztürk, Bilge Alemdar, Hülya Su, Gülsüm Güral, Güldan Güral, Elif Eren ve Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak gibi iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok isim bir araya geldi.

Gerçekleştirdiği başarılı projelerle beğeni toplayan Başarım Sensin Derneği bu kez depremzede üniversiteli gençlerin eğitim burslarını sürdürebilmek amacıyla yemek düzenlendi. Tarihi Pera Palas Hotel’de “Efsanelerin Efsane Tatları” ile renklenen organizasyonda, Demet Sabancı Çetindoğan, Esra Oflaz Güvenkaya, Sema Güral Sürmeli, Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak’ın da katıldığı Ahu Orakçıoğlu moderatörlüğündeki “Kadının Gücü” panelinde dünyayı güzelleştiren kadınların başarıları ve hikayeleri paylaşıldı. Panelin sonunda ise Başarım Sensin Derneği Kurucu Başkanı Şule Argüder konuklarına teşekkür plaketlerini sundu.

Davete, Dernek Başkanı Şule Argüder, Demet Sabancı Çetindoğan, Esra Oflaz Güvenkaya, Özge Argüder Sander, Sema Güral Sürmeli, Yeşim Manav, Ahu Orakçıoğlu, Gülnaz Sezgin, Mine Aksu, Şehnaz Kurbanzade, Meral Kosif, Esra Öztürk, Bilge Alemdar, Hülya Su, Gülsüm Güral, Güldan Güral, Elif Eren ve Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak gibi iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok isim bir araya geldi.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ