Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Caz müziğinin duayen ismi Fatih Erkoç Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde

18 Ocak 2023 | 16 kez görüntülendi.
Caz müziğinin duayen ismi Fatih Erkoç Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde

Türkiye’nin lider etkinlik biletleme platformu Biletinial, Fatih Erkoç’u dinleyicileriyle buluşturuyor. 27 Ocak Cuma günü İstanbul  Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde konser verecek olan Fatih Erkoç, muhteşem şarkılarını sevenleri için seslendirecek.

Müziğe 3 yaşında babası Udi Hasan Erkoç’un hediye ettiği kemanla başlayan Fatih Erkoç, İstanbul Belediye Konservatuarı Batı Müziği bölümünde müzik eğitimi aldı. İlk amatör sahne performanslarını, günümüzde de hâlen faaliyetlerini sürdüren ve genelde caz türü müzik yapan ünlü İstanbul Gelişim Orkestrası’nın bünyesinde sergiledi. 20’li yaşlarına girmeden önce,1971’de İstanbul Gelişim Orkestrası ile birlikte “Nihayet” adlı bir albüme imza attı. İlk solo albümü “Yol Verin A Dostlar”ı ise 1988 yazında yayımladı. 6 yıl tromboncu ve solist olarak TRT Hafif Müzik ve Caz Orkestrası’nda yer alan sanatçı, birçok kez Eurovision yarışmasına katıldı.

Fatih Erkoç’un muhteşem ses ve yorumuyla kulakların pasını sileceği konserin biletleri tiyatro, sinema, opera, bale, konser ve spor karşılaşmalarının online biletleme platformu Biletinial’da.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ