Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Can Bonomo ve Mavi Gri 23 Eylül’de aynı sahnede

15 Eylül 2023 | 13 kez görüntülendi.
Can Bonomo ve Mavi Gri 23 Eylül’de aynı sahnede

 Son dönemin en iyi müzisyenlerinden biri olarak kabul edilen Can Bonomo ve bağımsız alternatif rock sahnesinin sevilen gruplarından Mavi Gri, İstanbul’un sanat, kültür ve festival ormanı İstanbul YBY Woods/Kemerburgaz Kent Ormanı’nda müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Müzik dolu gecede, Can Bonomo’nun birbirinden güzel şarkıları ve enerjik sahne performansıyla renklenecek konseri öncesinde Mavi Gri sahne alacak ve sevilen parçalarını seslendirecek. Konserin biletleri Türkiye’nin teknoloji odaklı online etkinlik biletleme platformu Biletinial’da satışa sunuldu.

Can Bonomo: “Ağla Şimdi Sonsuza Kadar”ı yayımladı

İlk albümü “Meczup”u 2011’de yayımlayan Can Bonomo, ikinci albümünün hemen öncesinde Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi “Love Me Back” adlı şarkıyla temsil etti. 2012’de yayımlanan “Aşktan ve Gariplikten”, 2014’te yayınlanan “Bulunmam Gerek” albümlerinin ardından Can Bonomo’nun 4. albümü “Kâinat Sustu”, 2017 yılının mart ayında dinleyicileriyle buluştu. “Gazapistan” isimli yeni teklisi ve “Ağla Şimdi Sonsuza Kadar”ı yakın zamanda yayımlayan sanatçı, sevenleriyle buluşmaya devam ediyor.

Bağımsız alternatif rock’ın dikkat çeken grubu Mavi Gri

2016’da İstanbul’da kurulan Mavi Gri, “Ben Sende Yandım” teklisiyle müzikseverlerin ilgisini çekti.  “Papatyalar” ve “Odamda Hayalin Saklı” şarkılarını müzikseverlerle buluşturan Mavi Gri, ilk albümü “İlkyaz Yağmuru”nu 2018’de Fono Müzik etiketiyle çıkardı.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ