Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Buray Kocaeli’nde Kapalı Gişe!

13 Aralık 2022 | 78 kez görüntülendi.
Buray Kocaeli’nde Kapalı Gişe!
Milyonların sevgisini kazanan başarılı sanatçı Buray, Kocaeli’nde muhteşem bir sahne performansına imza attı. Günler öncesinden rezervasyonları tükenen konserinde, şarkılarını yüzlerce hayranıyla birlikte koro halinde seslendiren Buray, bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile dikkat çekti.

“Geçtiğimiz gün Konya, bugün Kocaeli yarın başka bir memleket… böylesine coşkulu kalabalıkların karşısına çıktığımda hala heyecanlanıyorum biliyor musunuz? Aklıma Londra’da, Avusturalya’da kurduğum hayaller geliyor. Bu gece burada sadece bir konser izlemeyeceksiniz aynı zamanda yıllar önce kurduğum o hayallerin gerçekleştiğine bir anlamda şahitlik edeceksiniz. Bana her seferinde böylesine unutulmaz anlar ve böylesine tarifsiz mutluluklar hediye ettiğiniz için teşekkür ederim” diyerek konserinin startını veren Buray, sevilen şarkılarını birbiri ardına seslendirdi.

Gecenin sonunda “Rampapapam” ve “Senin Yüzünden” gibi ritmi yüksek şarkılarıyla tempolu bir finale imza atan Buray, sahneden alkışlar eşliğinde indi.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ