Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Berk Oktay – Yıldız Çağrı Atiksoy çiftinden “Baby Shower”

02 Nisan 2024 | 48 kez görüntülendi.
Berk Oktay – Yıldız Çağrı Atiksoy çiftinden “Baby Shower”

Bugün 38 yaşına basan ve 7 aylık hamile olan Yıldız Çağrı Atiksoy kızını kucağına almak için gün sayıyor. Kuruluş Osman dizisindeki Malhun Hatun rolüne hamileliği nedeniyle veda etmeye hazırlanan ünlü Yıldız Çağrı Atiksoy ile Berk Oktay çifti ‘Baby Shower’ partisi düzenledi.

Mutlu bir evlilik sürdüren oyuncu çiftten müjdeli haber gelmiş ve bebek bekledikleri ortaya çıkmıştı. Kuruluş Osman dizisinde hayat verdiği Malhun Hatun rolüyle ekranlarda olan Atiksoy’un kız bebek beklediği öğrenilmişti.

amileliğinin 7. ayında olan Yıldız Çağrı Atiksoy bugün 38 yaşına bastı. Ünlü oyuncu doğum gününde, Polonezköy’deki bir mekanda Baby Shower partisi organize etti.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Yıldız Çağrı Atiksoy doğum günü ve bebeği için gelecek tüm hediyeleri de ihtiyaç sahipleriyle paylaşıyor.

Kızına kavuşmak için gün sayan Yıldız Çağrı Atiksoy başrollerini Burak Özçivit, Özge Törer, Emre Bey ile paylaştığı Kuruluş Osman dizisine veda etmeye hazırlanıyor. Atiksoy, hamileliği dolayısıyla diziye veda edecek.

Berk Oktay eşinin yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. Partiden karelerini paylaşan Oktay, altına ”Benim güzel Karım…iyi ki doğdun ve ruhlarımız birbirini buldu…Ömrümüz bir olsun” notunu düştü.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ