Çekiç Magazin

SON DAKİKA

BEE’O Propolis’ten En Doğal Sevgililer Günü Hediye Alternatifleri

30 Ocak 2023 | 23 kez görüntülendi.
BEE’O Propolis’ten En Doğal Sevgililer Günü Hediye Alternatifleri

Türkiye’nin ilk ve tek İnovasyon Ödüllü Anadolu arı ürünlerini 7’den 70’e herkesin kullanabileceği, birbirinden değerli formlarla tüketicileriyle buluşturan BEE’O, Sevgililer Günü için en doğal hediye alternatifleri sunuyor. Propolis Damla, Kolajen Shot ve Propolisli Dudak Koruyucu ile hem kendinizi hem sevdiğinizi şımartmaya hazır olun…

Sevgililer Günü’nde hediye arayışında olanların genel tercihi sevgiliye en güzel ve en özel hediyeyi seçmek oluyor. Özellikle doğal ürünlere olan ilgi seçilen hediyelere de yansıyor. Türkiye’nin ilk ve tek inovasyon ödüllü Anadolu Propolisi markası olan BEE’O ise Sevgililer Günü için hem doğallık hem de sağlık sunuyor.

BEE’O Propolisli Kolajen Shot ile güzelliğinize güzellik katın!

Arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından toplayarak kovandaki sterilizasyonu sağlamak için ürettiği değerli Anadolu propolisini, çilek suyu, nar suyu, ham bal, tarçın ve Tip1-Tip3 kolajen ile buluşturan BEE’O Propolisli Kolajen Shot; lezzetli içimiyle cildin nem içeriğini destekleyerek ince kırışıklıkların görünümünü azaltıyor ve güzelliği doğal yollardan destekliyor. Üstelik 1 adet BEE’O Propolisli Kolajen Shot, günlük C vitamini ihtiyacının tamamını karşılıyor. İçeriğindeki C vitamini sayesinde, cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunuyor. Tamamen doğal ve zengin içeriği sayesinde, cilt güzelliğinizi destekleyen bu eşsiz ürün ile artık uzun yıllar hem genç hem de sağlıklı kalmak mümkün.

 

Propolis kullanmanın en pratik yolu… Damlat ve tüket!

Arılar tarafından kovandaki sterilizasyonu sağlamak için kullanılan propolisbeslenmeyi destekleyerek günlük fenolik ve flavonoid ihtiyacının da karşılanmasını sağlıyor. Ancak arıların, bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı tamamen doğal bir arı ürünü olan propolisi, ham hali ile tüketmek mümkün değil. Propolisin kovandan çıkarıldıktan sonra insan tüketimine uygun hale getirilmesi ve vücudun bu ürünü sindirebilmesi için mutlaka uzmanlar tarafından uygun teknoloji ile özütlenmesi gerekiyor.

Türkiye’nin ilk ve tek yerli “İnovasyon Ödüllü” ve patentli propolis üreticisi olan BEE’O, Suda Çözünebilir Propolis Damla ile propolisi tüketmenin kolay yolunu sunuyor. BEE’O Suda Çözünebilir Propolis Damla’yı doğrudan suya ekleyebildiğiniz gibi süt, meyve suyu gibi sıvı gıdalara da karıştırarak tüketebiliyorsunuz.

BEE’O uzmanlarının patentli teknolojisi ile özütlenen BEE’O Suda Çözünebilir Propolis Damla, yüksek fenolik ve flavonoid içeriği ile beslenmeyi destekliyor. Yetişkinlerin günde 20-80 damla; çocukların günde 10-40 damla şeklinde, doğrudan ya da ılık veya soğuk sıvı gıdaların içerisine ilave ederek tüketebilecekleri bu ürün %10 oranında saf Anadolu propolisi içeriyor.

Bi’ sana bi’ sevdiğine! Bee’o Apicare dudak koruyucular ile dudaklarınız ihtiyacı olan neme kavuşuyor.

Propolisli Kara Mürverli Dudak Koruyucu

İçeriğindeki antioksidan zengini kara mürver meyvesi doku yenilenmesini desteklerken dudaklarınızı doğal olarak renklendiriyor. Cildi besleyerek nem dengesinin korunmasına destek olan propolis ise daha canlı ve bakımlı dudaklara sahip olmanızı sağlıyor.

Propolisli Ham Ballı Dudak Koruyucu

İçerisinde bulunan ham balın besleyici özelliği, dudaklara ihtiyacı olan nemi sağlarken aynı zamanda bakım sağlıyor. Yoğun formülü ile özellikle çatlamış ve kurumuş dudaklara hızlı çözüm sunan doğal formülü ve doğal koruyucu bariyer etkisi ile her hava koşulunda dudaklarınızda nemli ve canlı bir görünüm sağlıyor. Propolisli ham ballı dudak koruyucuyu dudaklarınıza ince bir tabaka halinde uygulayarak ihtiyaç duydukça kullanabilirsiniz.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ