Çekiç Magazin

SON DAKİKA

BAŞARIM SENSİN DERNEĞİ’NDEN ANLAMLI İFTAR YEMEĞİ

08 Nisan 2023 | 55 kez görüntülendi.
BAŞARIM SENSİN DERNEĞİ’NDEN ANLAMLI İFTAR YEMEĞİ

Başarım Sensin Derneği depremzede üniversiteli gençlerin eğitimine destek vermek için bir iftar yemeği düzenlendi. Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel’deki iftar yemeğine; Dernek Başkanı Şule Argüder, Özge Sander, Yeşim Alemdar Manav, Gülnaz Sezgin, Elif İnci Aras, Meral Kosif, Hülya Uyar, Sibel Vatandost, Oya Anlar Onat, Melis Sander, Nurgül Kemalbay ve Ayfer Toprak gibi cemiyetin tanınan isimleri katıldı.

Gerçekleştirdiği başarılı projelerle beğeni toplayan Başarım Sensin Derneği bu kez depremzede üniversiteli gençlerin eğitimine destek vermek için bir iftar yemeği düzenlendi. Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel’de düzenlenen iftar yemeğinde iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok isim bir araya geldi.

Depremden etkilenen üniversiteli gençlerin eğitimine destek olmak amacıyla düzenlenen iftar yemeğinde Başarım Sensin Derneği Başkanı Şule Argüder başta olmak üzere; Özge Sander, Yeşim Alemdar Manav, Gülnaz Sezgin, Elif İnci Aras, Meral Kosif, Hülya Uyar, Sibel Vatandost, Oya Anlar Onat, Melis Sander, Nurgül Kemalbay ve Ayfer Toprak gibi isimler yer aldı.

İftar yemeğine katılan isimlerden olan Aras Kargo’nun zarif patroniçesi Elif İnci Aras da özel teşekkür plaketini Aras Kargo adına Başkan Şule Argüder’in elinden aldı. Deprem sürecinde bölgede bulunan öğrencilere ve depremzedelere yaptığı yardımlar ve ulaşım desteği için özel teşekkür plaketi alan Elif İnci Aras, duygulu anlar yaşadı. Başarım Sensin Derneği ile desteklere her daim devam edeceğini belirten Aras, Başkan Şule Argüder’e yardımseverleri bir araya getirdiği için teşekkürlerini sundu.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ