Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Bahar Gelir’den yılın hiti “Soran Sorana” ile büyük sürpriz

09 Temmuz 2024 | 8 kez görüntülendi.
Bahar Gelir’den yılın hiti “Soran Sorana” ile büyük sürpriz

Müzik ve televizyon dünyasının yıldızı Bahar Gelir, yılın bombasını patlatıyor! Yıllardır single çalışmalarıyla büyük beğeni toplayan Bahar Gelir, bu kez dinleyicilerini adeta büyüleyecek bir projeyle karşınızda. Sözü ve müziği Yiğit Mahzuni’ye, düzenlemesi ise ünlü aranjör Erhan Bayrak’a ait olan “Soran Sorana” şarkısı, tüm müzikseverleri şaşkına çevirecek!

Yılın Hiti: “Soran Sorana”

Bu şarkı öyle bir şarkı ki, Bahar Gelir tam bir yıl boyunca sadece bu şarkıya çalıştı ve onu adeta kasada sakladı! Şarkının her bir notasını ve sözünü titizlikle hazırlayan Bahar Gelir, hayranlarına unutulmaz bir müzikal deneyim sunmaya hazırlanıyor. “Soran Sorana”, bir yıl boyunca Bahar Gelir’in özel kasasında saklandı ve her detayı üzerinde özenle çalışıldı. Şarkının fotoğraf ve klip çekimlerinde ise Halil Güzel’in imzası bulunuyor. Hareketli ve enerjik yapısıyla “Soran Sorana”, dinleyicilere adeta müzik ziyafeti yaşatacak.

Müziğe adeta yeni bir soluk getirecek olan “Soran Sorana”, DMC etiketiyle 9 Temmuz’da Netd YouTube kanalı ve tüm dijital platformlarda yayınlandı. Bu büyük sürpriz, sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada yankı uyandıracak. Bahar Gelir, bu şarkıyla müzik listelerini alt üst etmeye hazırlanıyor!

Bahar Gelir, müzik ve televizyon dünyasında yıllardır adından söz ettiren ve her projede çıtayı bir adım daha yükselten bir sanatçı. Geçmişteki single çalışmaları ve televizyon projeleriyle geniş bir hayran kitlesi edinen Bahar Gelir, yeni şarkısıyla müzik kariyerine altın harflerle yazılacak bir başarı daha eklemeye kararlı.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ