Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Avukat Aybüke Burcu Alagöz: Bedava Tatil Kazanamazsınız, Dolandırılırsınız”

27 Haziran 2024 | 21 kez görüntülendi.
Avukat Aybüke Burcu Alagöz: Bedava Tatil Kazanamazsınız, Dolandırılırsınız”
Sahte Aile, Psikolojik Baskı, Yaşam Tarzına Uygun Satıcıyla Devre Mülk Oyunu
Termal Kaplıca tatil merkezleri ağırlıklı iyi niyetli olmayan devre mülk pazarlama ve satış şirketleri vatandaşlara “Bedava Ailenizle Birlikte Tatil Kazandınız” kısa sms ve whatsapp mesajıyla vatandaşları tatil merkezlerinde lüks otellerde ağırlarken psikolojik baskıyla satış sözleşmesi imzalatılmakta. Sözleşme imza aşaması sonrası şirket hisseleri onlarca şirketler arasında hisse devri yapılarak vatandaş mağdur ediliyor.
” İstanbul Kadıköy de Hukuk Danışmanlık Ofisi bulunan Avukat Aybüke Burcu Alagöz: Bedava Tatil Kazanamazsınız, Dolandırılırsınız.”
Devre Mülk  Mağdurlarının Avukatı Aybüke Burcu Alagöz yaptığı açıklamada “Bedava Tatil Kazanamazsınız, Dolandırılırsınız” hiçbir kimse kurum, kuruluş işletme veyahut şirketler size bedava hizmet sunmaz. Tatil yaptırmaz. Bedava adı altında türlü ali cengiz oyunlarıyla satış yapılmakta genel de ise vatandaşlarımız mağdur edilmekte. . Avukat Aybüke Burcu Alagöz, “Vatandaşlar tapuyu resmi evrak olarak gördükleri için firma ile yaptıkları sözleşmeleri önemsemeyip muhafaza etmiyor. Oysa dava aşamasında bizim en önemli delilimiz sözleşmeler. Vatandaşlar, mağduriyet yaşamamak için sözleşmeleri saklamalı. Baskı altında imzalanan sözleşmelerden dolayı, kullanmadıkları devre mülklerin aidatını ödüyorlar. Vatandaşlara önerim şu: Yasal Takip  içerikli Mesaj aldığınızda firmaya  her hangi bir ödeme yapmayınız.  Sözleşme yapan vatandaşlara atılan icra mesajların herhangi bir Hukuki karşılığı yoktur. Ancak Resmî olarak icra dairelerinden gelen icra takiplerine de itiraz etmelilerdir. Taciz boyutuna ulaşan  icra içerikli mesaj ve aramalara karşı ‘huzur ve sükûnu bozma’ gerekçesiyle yasal yollara başvurun.
Davalar olumlu sonuçlanıyor, sözleşme ve tapu iptali yapılabiliyor.
” Nitekim bizler Devre Mülk Mağdurları adına açmış olduğumuz davalarda; tapu iptali, sözleşme iptali, firmalara karşı müvekkilin borçlu olmadığının tespitini sağlayıp müvekkilin ödemiş olduğu parayı faize ile davalılardan alınarak müvekkille iadesini sağlamaktayız. “
Devre Mülk mağduru olmayın. Sözleşme öncesi ve sonrası. Her hangi bir mağduriyet yaşamamak adına da hukuki olarak destek alabilirsiniz.
“Devre Mülk Satın Alarak Az Parayla Ömür Boyu Tatil Yapılamaz”
Devre Mülk Mağdurlarının dikkat etmesi gereken en büyük husus ise  ikinci kez mağdur olamamak adına reklam şirketleri ve gayrimenkul şirketlerine güvenmemeleridir.
“ Tapunuzu biz sizin yerinize değerinin 10 katına satarız.“ cümlesinin duyduklarında ise bilmeliler ki ikinci kez dolandırılmak üzeredirler.
Devre Mülk Mağduru on binlerce vatandaşımızın yanında yer aldık, almaya da devam edeceğiz, dedi.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ