Çekiç Magazin

SON DAKİKA

ANADOLU ATEŞİ YANMAYA DEVAM EDİYOR

03 Aralık 2022 | 55 kez görüntülendi.
ANADOLU ATEŞİ YANMAYA DEVAM EDİYOR

Bugüne kadar 5000’den fazla temsil ile 47 milyon sanatsevere ulaşan Anadolu Ateşi, 3 Aralık Cumartesi günü İstanbul Atatürk Kültür Merkezi Türk Telekom sahnesinde yanacak. Sanatseverler muhteşem dans performansının biletlerine www.biletinial.com üzerinden ulaşabilecek.

Temel konseptinde medeniyetler buluşmasının yer aldığı Anadolu Ateşi, Biletinial ile “yanmaya” devam ediyor. Doğu ile batı kültürlerini buluşturan ve evrensel barış mesajları veren bir dans projesi olarak tasvir edilen Anadolu Ateşi, 3 Aralık Cumartesi günü İstanbul Atatürk Kültür Merkezi Türk Telekom Opera Salonu’nda seyircisi ile buluşacak. Muhteşem dans performansının biletlerine ise www.biletinial.com adresinden ulaşılacak.

Bugüne kadar dünyanın dört bir köşesinde gösteriler sergileyen Anadolu Ateşi, Türkiye’nin farklı yörelerinin folklorik danslarını diğer dans disiplinleriyle modernize ettiği etkileyici gösterisini İstanbullu sanatseverle bir kez daha buluşturacak.

 Anadolu Ateşi Hakkında 2001’den bugüne İsrail, Almanya, Çin, Hollanda, Belçika, İsviçre, K.K.T.C., Japonya, Avusturya, Katar, Lübnan, Rusya, Azerbaycan, Ürdün, Sibirya,  Romanya, Bulgaristan, Mısır, Fransa, Amerika, Macaristan, Saray Bosna, Bahreyn, Malezya, Yunanistan, Gürcistan, Makedonya, Sırbistan, Hırvatistan,  Dubai, Slovenya, Polonya, Beyaz Rusya, Letonya, Kazakistan, Ukrayna, Kırım, Yeni Zelanda, Tunus, İtalya, Slovakya, Arnavutluk, Filistin, İspanya, Portekiz, Suriye, İngiltere, Martinik Adası-Karayipler’de gösteriler sunmuş ve Anadolu kültürünü tüm dünyaya  danslarıyla tanıtmıştır. Grup bugüne kadar 5000’den fazla temsil ile 47 milyon sanatsevere ulaşmıştır.

 

 

 

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ