Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Alla Duhova Todes Dans İmparatorluğu Türkiye’de

22 Şubat 2024 | 14 kez görüntülendi.
Alla Duhova Todes Dans İmparatorluğu Türkiye’de

Dünyanın en hızlı ve tempolu dans gösterilerinden birini sunan ve yarattıkları figürlerle ünlenen Todes Dans Topluluğu İstanbul’da sahne alacak. Michael Jackson, Mariah Carey,  Ricky Martin gibi dünyaca ünlü starlarla sahne almış olan “Todes Müzikali”nin biletleri Türkiye’nin lider ve kapsayıcılığı en geniş online etkinlik biletleme platformu Biletinial’da satışa çıktı.

Alla Duhova tarafından 1986 yılında kurulan topluluk, dünyada 400’ün üzerinde dans okulu ve 8 binin üzerinde öğrencisi olan büyük bir dans ve şov imparatorluğu. Grup kurulduğu günden bugüne ”Todes Gezegeni” olarak adlandırılan büyük bir akım oluşturmuş durumda.

Amerika, Avusturalya, Fransa, Çin, Bulgaristan, İspanya, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Güney Kore gibi birçok ülkede sahne almaktadır. Grup kendisini sevgi, kıskançlık, bekleyiş gibi insanların temel içgüdülerini hareketlendiren bir dans topluluğu olarak nitelendiriyor. Senkronize halde dünyanın en hızlı dans gösterisini yapan topluluk, “Dansın Formulası” olarak da tanımlanıyor.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ