Çekiç Magazin

SON DAKİKA

5.Fashion Breeze Defilesinde Muhteşem Final 

08 Aralık 2023 | 42 kez görüntülendi.
5.Fashion Breeze Defilesinde Muhteşem Final 
 5. Fashion Breeze Defilesinde Cumhuriyet Kadını Vurgusu
Bu yıl 5. si düzenlenen Fashion Breeze defilesi Organizatör Sultan Bozkuş ve sunucu oyuncu Doğa Bekleriz tarafından 6 Aralık’ta Adana Büyükşehir belediyesinin katkıları ile düzenlendi. 5.Fashion Breeze defilesi ; sunuculuğunu İpek Tanrıyar’ın yaptığı koreografisini Asil Çağıl’ın üstlendiği ünlü top modeller Özge Ulusoy, Ece Gürsel gibi bir çok mankenin katılımı ile gerçekleşti.
Defile erkek egemen meslek dallarının ilkleri olan kadınlarımızın görsellerinin video sunumu ile başladı .Cumhuriyet’imizin 100. yıl kutlamasında “Cumhuriyet Kadını Her Yerde” temasını vurgulamak için mankenler meslekleri ifade eden işçi bareti boks eldiveni ve daha bir çok aksesuarı farklılık yaratarak gelinlik ve abiyelerle birlikte sergilediler. Ve bu ilginç finalle davetlilerin büyük beğenisini kazandılar.
Organizatör Sultan Bozkuş ve Doğa Bekleriz sözlerine her defilemizde farklı bir sosyal sorumluluk projesine yer veriyoruz. Bu yılki 5.Fashıon Breeze defilemizin teması “Cumhuriyet Kadını Her Yerde” dediler.. Kadının gittiği her yere başarısını zarafetini gücünü taşıdığının altını çizmek istediklerini söyleyen ikili 4. Fashıon breeze defilemizde kadına şiddet temasıyla yola çıkmıştık.
Bu defilede de 100.yılımıza özel “Cumhuriyet Kadını Her Yerde” temasıyla yola çıktık , Cumhuriyet kadınları olarak her yerdeyiz ve olmaya da devam edeceğiz dediler.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ