Çekiç Magazin

SON DAKİKA

212 PHOTOGRAPHY ISTANBUL 5 EKİM’DE BAŞLIYOR!

13 Ağustos 2023 | 25 kez görüntülendi.
212 PHOTOGRAPHY ISTANBUL 5 EKİM’DE BAŞLIYOR!

5 – 15 Ekim 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 212 Photography Istanbul, izleyicisini 6’ncı yılında fotoğrafın yanı sıra farklı disiplinlerin de dahil olduğu kapsamlı programıyla İstanbul’un farklı rotalarında ağırlamaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıl, 70.000 üzerinde ziyaretçi ile buluşan “Şehrin Festivali” 212 Photography Istanbul, altıncı senesinde 20’ye yakın farklı mekanda gerçekleşecek. Sergilerin yanı sıra atölye, söyleşi, film gösterimleri, konserler, performans gibi pek çok farklı disipline programında yer veren festivalin bu yılki rotasında katılımcılar, İstanbul’un her iki yakasında şehrin farklı noktalarını keşfetmeye etmeye devam edecek. 2018’den bu yana sürdürülebilir bir sanat ve kültür geleneği oluşturmak üzere yola çıkan 212 Photography Istanbul altıncı senesinde de kapsamlı programıyla katılımcılarıyla buluşacak.

Partout dans le monde, cette image d’Epinal d’une femme au balcon époussetant un tapis. L’apparence d’une tâche ménagère simple, aussi un instant de plein air, de liberté, et de contact avec l’extérieur pour cette femme d’intérieur.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ