Çekiç Magazin

SON DAKİKA

19 MAYIS KUTLAMALARI YİNE ŞÖLENE DÖNÜŞECEK

18 Mayıs 2023 | 12 kez görüntülendi.
19 MAYIS KUTLAMALARI YİNE ŞÖLENE DÖNÜŞECEK

·         Next Level Alışveriş Merkezi’nde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı marşlar ve bando gösterileri ile şölene dönüşürken, Max Level Arena’nın çekilişi de bayramı süsleyecek…

·         Gençler Arena’da, geleceğin gençleri minikler ise Max Level Kids’te bayram heyecanını yaşayacak

Tepe Emlak Yatırım tarafından yönetilen, Başkentin seçkin alışveriş merkezlerinden Next Level AVM, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı bando gösterileri ve marşlar eşliğinde büyük coşkuyla kutlayacak.

Geçtiğimiz yıl gençlere yönelik eğlence merkezi Arena’nın açılışı ile birlikte gençlerin ikinci adresi olan Next Level AVM, bu yıl 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı daha büyük coşku ile kutlamaya hazırlanıyor. Cuma günü saat 15.00 ve 16.00’da bando ekibi ve bayramın ruhunu yansıtan marşlar eşliğinde gerçekleşecek kutlamalardan sonra Max Level Arena gençleri eğlenceli aktiviteleri ile karşılayacak.

19 Mayıs’a özel, Next Level AVM Instagram hesabından da gençler için başlatılan çekilişte şanslı misafirler Arena genç eğlence merkezinde ağırlanacak. Alışveriş Merkezi, bünyesinde bulunan ve  Ziraat İşletme Yönetimi tarafından yönetilen, birbirinden keyifli macera parkurlarıyla gençlerin gözdesi olan Max Level Arena’dan 230 TL yüklü kart hediye ederek  gençlerin bayram heyecanına ortak olacak. 13 – 18 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen çekilişin sonucunda 19 şanslı takipçi Arena’da bulunan parkurlarda eğlence ve keyif dolu deneyimler yaşayacak.

Bayramı kutlayacak minikler için de adres yeni nesil çocuk eğlence merkezi Max Level Kids olacak.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ