Çekiç Magazin

SON DAKİKA

1. Müzikonair Medya Ödülleri İçin Geri Sayım Başladı

25 Şubat 2024 | 25 kez görüntülendi.
1. Müzikonair Medya Ödülleri İçin Geri Sayım Başladı
Türkiye’nin en prestijli müzik ve magazin portalı Müzikonair, medya sektöründeki 10. yılını, dev bir organizasyonla taçlandırmaya hazırlanıyor. Sinema, sanat, medya, dijital dünya ve daha birçok kategoride en başarılı isimlerin ödüllendirileceği 1. Müzikonair Medya Ödülleri için geri sayım başladı.

Maltepe Üniversitesi Ev Sahipliğinde

Maltepe Üniversitesi’nin ev sahipliğinde düzenlenecek olan muhteşem etkinlik, 1500 kişilik salonunda medya camiasının önde gelen isimlerini buluşturacak. Sektörün parlayan yıldızlarını öne çıkaracak görkemli tören 29 Nisan Pazartesi günü gerçekleşecek.

Müzikonair Medya Ödülleri, Türkiye’nin medya sektöründe öncü olan isimlerini bir araya getirerek, başarılarıyla ön plana çıkan isimleri takdir etme ve ödüllendirme misyonunu üstlenecek. Sinema, sanat, medya ve dijital dünya gibi farklı kategorilerdeki en iyi çalışmalara ışık tutacak olan bu ödül töreni, sektördeki nitelikli çalışmaların teşvik edilmesine ve desteklenmesine büyük katkı sağlayacak.

29 Nisan’da gerçekleşecek olan etkinlik, medya dünyasının en prestijli etkinliklerinden biri olmaya aday. Müzikonair Medya Ödülleri, Türkiye’nin medya ve kültür alanındaki zenginliklerini kutlarken, yeni yeteneklere de ilham kaynağı olacak.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ